Květen 2012

Muhahaha, moje panenky na dálkové ovládání .

30. května 2012 v 17:11

Někdo určitě chápe ten strašný pocit, že co nevidět se budete muset rozloučit se společností blízkého člověka, kterého už neuvidíte tak často a se kterým jste se za poslední 2 roky dost sblížili. Už to nebudou ty společné lyžáky, to společné stresováni z písemek, ty společné hovory o Ájině a Přírodáku, společné focení na školních wc. Nejhorší pocit je, když si představím že ten člověk už nebude mít tolik času, bude chodít do školy a ze školy v jinou dobu než já.

A nesmím zapomenout na ty společné, často vytlemené odchody ze školy. Vážně mi ty holky budou v té škole chybět.

Od nás ze školy odchází i pár lidí, u kterých jsme za odchod ráda, už pár takovýchto lidí odešlo, bohužel je škoda že odejde i to dobrý ale díky bohu, že mi tady ještě polovička z toho dobrého zbývá.

Víc toho asi nenapíšu, možná že ani není co ,.. jenom jeden menší vzkaz: …

Holky, zajdeme na Sushi! :****


Anšulína ...


FUFÝK (NA PRAVO) ...

One outfit""

13. května 2012 v 7:39
Tyto šaty jsou z Bulharska,kde jsem si koupila asi troje,protože jsme totální blázen do šatů a nejradši bych totálně vykoupila šaty ve všech obchodech jako je H&M/Tally Wejl. Muhahaha,..jinak se těším na Melču,kterou jsem 10 měsíců neviděla (vůli tomu že se přestěhovala a odešla ze školy T_T) a jdeme,ještě s ostatními holkami ven.Já už se tak nemůžu dočkat,..

ššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš

10. května 2012 v 19:50

Ahoj"..Dnes po treninku (dance) jsme šly se ségrou na Sushi..a těch 6 kusů mě teda nestačilo,..oh jak já to Sushi miluju :DD povídám "pohádka v hubě" normálně,asi začnu papat častěji :"DD