Červen 2012

Bylo to lepší než jsem čekala

10. června 2012 v 14:41

Trošku jsem odběhla od příprav na pololetní práci z Matiky,a to proto abych vám sdělil můj úžasný zážitek ze soboty.

Nebudu začínat hned ránem, ale tou 4 hodinou,kdy jsem se už nervózní sešla s holkami ze skupiny ve které jsem.

Ve které tancuji, tedy začátečníci až mírně pokročilí.

V HDC jsem od druhého pololetí, a musím uznat že to že jsem se tam přihlásila byl sakra dobrý krok. Ne jen že jsme se naučila spousty skvělých sestav a kroků, ale taky poznala úžasný holky.

To jsme ale trošku odbočila od závěrečného vystoupení, ano "závěrečného vystoupení" v HDC, které se včera událo.Při kterém se mi klepali kolena až někam do vesmíru.

Už v hale jsem byla spocená jak prase, a to jsme s holkami jenom vyběhli ven z haly abychom si zopakovali sestavu.

Na řadě jsme byli čtvrtý, což je myslím že dobrý pořadí. :D. Když už jsme čekali až dotančí 3, hrozně se mi klepali nohy a byla jsem nervózní, a tak přeci jenom já takhle vystupuji poprvé.

Neříkám že jsem pár věcí nepokazila, ano, byla jsem občas trochu dopředu a asi tak 2× jsem trošku něco zbabrala. Ale nějak špatná jsme nebyla.

Když jsme tu min. a půl odtancovali, uklonili jsme se a šli si sednout na svá "STANOVIŠTĚ" (nevím jak tomu mám říct). Ještě tam se mi klepali kolena a z toho šoku jsem se zpamatovávala, říkala jsem si "bože, to muselo být hrozný, určitě jsme vypadala jak největší dřevo", ale po shlédnutí videa , které natáčel strejček se mi hned ulevilo, nebyla jsem nějak EXTRA úžasná, ale bylo to lepší než jsem čekala.


Až budu mít u sebe vieo, možná ho sem dám, ale jen možná :D